Teknoloji

Respawn, Star Wars Jedi: Survivor’ın PC versiyonu için oyunculardan özür diler

 
Geliştirici ekip Respawn, geçtiğimiz günlerde oyuncuların beğenisine sunulan devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor’ın PC sürümündeki performans sorunları nedeniyle özür diledi. Pek çok oyuncu maalesef bu sorunlardan dolayı Survivor oynayamıyor ve bu deneyimden yoksun.
 
Ekip, bu durumu en kısa sürede çözeceklerini belirtiyor.
 
 
 
Respawn ekibi, oyundaki optimizasyon sorunlarının farkında olduklarını ve bu sorunları en kısa sürede ortadan kaldıracaklarını açıkladı. Bu bağlamda şu açıklamayı yaptı: “Star Wars Jedi: Survivor’ın PC versiyonu mevcut standartlarımızı karşılamadı. Bunun farkındayız. Bu durumdan özellikle üst düzey sistemlere sahip kullanıcılar etkilendi.”
 
Star Wars Jedi: Survivor geçtiğimiz Cuma günü yayınlandı. Oyunun çıkışıyla birlikte PC’de büyük sorunları da beraberinde getirdi. Bu süreçte oyunda takılmalar, sık sık çökmeler ve çökmeler meydana geldi. Sonuç olarak birçok oyuncu oyunu sağlıklı bir şekilde deneyimleyemedi.
 
Twitter’da yayınlanan açıklamada şöyle devam edildi: “Yakında PC performansını iyileştireceğiz ve çeşitli düzeltmeleri kullanıma sunacağız. Bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmeye kararlıyız. Ancak, bunu yapmadığımızdan emin olmak için güncelleme öncesi testler yapacağız. yeni sorunlara neden olur.”
 
Oyun şu anda Steam’de 12.000’den fazla kullanıcı yorumuna sahip ve bu incelemelerin yüzde 52’si olumlu.
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu