Ekonomi

Türkiye Finans, müşterilerine ‘Belirli Limit’ sunuyor

Türkiye Finans, yenilenen ürünü “Hazır Limit”i tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

Bankadan yapılan açıklamaya göre Türkiye Finans, kullanıma sunduğu “Hazır Limit” ürünü ile eXtra Limit, konut, araç ve ihtiyaç gibi her türlü finansman ihtiyacına otomatik olarak limit tanımlıyor.

Konutta 3,5 milyon TL, taşıtta 400 bin TL ve tüketici finansmanında 70 bin TL üst limit ile müşteriler taksit sayılarını diledikleri gibi değiştirebilecek, Hazır Limitleri kullandıkça otomatik olarak güncellenecek. . Türkiye Finans müşterileri kendilerine özel belirlenen Limitleri internet ve mobil şube giriş sayfalarında diledikleri zaman görebilecek ve kullanabilecektir.

İhtiyaçlarını erteleyenler için finansmana hızlı, güvenli ve kolay erişim

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, Türkiye Finans’ın Türkiye’de dijital kanallardan müşteri olma kolaylığını sunan ilk bankalardan biri olduğunu belirterek, ” günümüz bankacılık dünyasında müşterilerimizin günün her saatinde telefonlarından ihtiyaçlarına dakikalar içinde ulaşabilmeleri bu anlayışla müşterilerimize sunduğumuz Hazır Limit pratik bir finansman aracıdır.Hazır Limit ile, müşterilerimiz ertelenen ihtiyaçlarını avantajlı finansman oranları ile hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde karşılayabilecekler Türkiye Finans olarak dijitalleşen bankacılık anlayışımızla yer ve zaman fark etmeksizin müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. ” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu