Yaşam

Lewis Capaldi’den Etkileyici Yeni Şarkı: “Anlamsız”

Lewis Capaldi’nin 19 Mayıs 2023’te çıkacak yepyeni albümü ”Cennetle Gönderilme Arzusuyla Kırılmış”ikinci single’ı “Poinless”ı yayınladı.

Lewis, son dönüşüyle ​​yarattığı kasırga etkisini bu çıkışla da sürdürüyor. Geri dönüş şarkısı “Forget Me” ile Eylül ayında üçüncü kez İngiltere’de bir numara olmayı başaran Lewis, “Forget Me” ile bir kez daha 100 milyon dinlenmeyi aşarak tüm dünyada büyük ses getirdi.

Lewis’in yaklaşan 2023 İngiltere baskısı saniyeler içinde tükenirken, dünya çapındaki diğer konserleri rekor sürede tükendi. Aynı zamanda, küresel hiti “Someone You Loved” Birleşik Krallık’ta tüm zamanların en çok dinlenen şarkısı oldu ve “King of Streaming” unvanını kazandı.

Lewis Capaldi’nin yayınladığı her müzik parçası tüm dünyada viral oluyor. Capaldi, sosyal medya hesaplarında yeni müziğinin sadece bir mısrasını yayınladıktan sonra sadece bir gecede TikTok’ta 2,5 milyondan fazla izlenme almayı başardı.

Lewis’in ikinci albümü fikri kolay ama oldukça etkili: stüdyoya gidip tamamen aynı şeyi yapmak. Abartılı vokaller, gösterişli stüdyolar ve değerli konaklamalar yok. Lewis’in arzusu, ilk albümdeki gibi açık sözlü, güçlü ve dürüst bir albüm yapmak. “Kendim için yeni bir ses yaratmak ya da kendimi yeniden keşfetmek istemiyorum.”diyor Lewis. “Yazmak istediğim şarkılar aşk ya da kayıp hakkında duygusal şarkılar.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu