Haber

Kılıçdaroğlu’ndan koltuktan açıklama: 10 cephede yaralansam da devam edeceğim

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde mağlup olan CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifaya niyeti yok. Kılıçdaroğlu, başta İBB Başkanı İmamoğlu olmak üzere kendisini devirmeye çalışan diğer partililere ayak uydurmaya devam ediyor.

Dün gerçekleştirilen CHP Belediye Başkanları Toplantısında, ” CHP koltuğuna sonuna kadar oturacağım diye bir şey yok. Geçmişinde leke olmayan biri varsa bu işi bırakırım.”Açıklama yapan Kılıçdaroğlu adeta meydan okudu.

KILIÇDAROĞLU’DAN MESAJ

Hürriyet Gazetesi yazarlarının sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, ” Dünyanın herhangi bir yerinde 10 kez üst üste mağlup olan teknik direktör 11. kez forma giymiyor. İstifa davetleri hakkında ne düşünüyorsunuz?”sorusuna şu şekilde cevap verdi:

Galatasaray’ın, Fenerbahçe’nin, Beşiktaş’ın, Trabzonspor’un teknik direktörü olarak kimsenin oburluğunu yenmeye çalışmıyorum; Aksine taraftarları bir araya getirmeye çalışıyorum. Rakip taraftarların el ele tutuşmasını, vedalaşmasını ve derbileri el ele izlemesini sağlamaya çalışıyorum. Ve tüm bunları yaparken karşıma sermaye, medya gücü, profesyonel sosyal medya casusları, sahte montaj ekipleri vs. olan bir yapıyla mücadele ediyorum. 10 cephede yaralanan komutan savaşa devam edecek mi? Evet, yapabilir/gerekir. CHP Genel Lideri olmasam da denemekten asla vazgeçmeyeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu