Haber

İsmail Kartal’dan Galatasaray’a sert sözler

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Maribor maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Rakibim istiyor diye kulübe asla oyuncu transfer etmem. Bunu liderimiz de biliyor. Bir kulüp farklı teklifler yaparak bir oyuncuyla sözleşme imzalayabilir. Bence buna hırsızlık demek yanlış değil. Oyun sahada gerçekleşir. İhtiyacımız olan Fenerbahçe kalitesini gösterecek kaliteli oyuncular istiyoruz.

“İyi durumdayız”

Fiziksel olarak çok iyi durumdayız. Resmi maçlarda oyun olarak neler yapabileceğimizi gösterdik. Kadroya uyum sağlayan oyuncularımızla her maça kazanmak için çıkan bir Fenerbahçe olacak.

“Lincoln’ün sözleşmesini dondurduk”

Devre arasında Lincoln’ün sözleşmesini dondurduk. Tedavisi devam ediyor.

“Küçük konuşmalar…”

Bunlar küçük ifadeler. Türk takımlarının Avrupa’da birbirine destek olması gerekiyor. Hedefimiz ülke puanını yükseltmek. Avrupa’daki tüm Türk takımlarına başarılar dileriz.

“Taraftarımızı mutlu etmek en büyük hedefimiz”

Fenerbahçe’nin transfer edeceği her oyuncu kaliteli oyunculardır. Biz pozitif bir ekibiz. Fenerbahçe’nin nasıl futbol oynadığını bu dönem herkese göstereceğiz. Taraftarımızı mutlu etmek en büyük hedefimiz.

“Tete listemizde yoktu”

Tete en başından beri transfer listemizde yoktu. Kulübümüz gerekli açıklamayı yaptı. Bize teklif edildi ama ben uygun bulmadım, kulübümüz de uygun bulmadı. Bir de işin şahitlik kısmı var. Şu anda Tete ve üzeri isimleri ekibimize katmaya çalışıyoruz.

“Konferans Ligi’nde şampiyon olabiliriz”

Konferans Ligi şampiyonluğu neden olmasın? Bütün çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Fenerbahçe’nin hedefi girdiği her turnuvayı kazanmaktır.

“Arao ve Gustavo ayrılacak”

Arao, Gustavo ve muhtemelen 1-2 oyuncu ile yollarımızı ayırabiliriz. Gelecekteki isimlere bağlı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu