Haber

Hocası yüzünden gitti! Futbol efsanesi Sergio Ramos’tan etkinliğe veda

İspanya Milli Takımı formasıyla 2 Avrupa, 1 Dünya Kupası kazanan Sergio Ramos, formasına veda etti. Futbol hayatına PSG’de devam eden tecrübeli stoper, İspanya Teknik Direktörü Luis de la Fuente’nin sert bir telefon görüşmesi sonrası milli takımdan ayrıldı.

İşte Ramos’un açıklaması:

“BANA GÜVENMEDİĞİNİ SÖYLEDİ”

“Zamanı geldi, Milli Takım’a veda zamanı. Bu sabah mevcut teknik direktörden bir telefon aldım ve seviyeyi veya seviyeyi gösterebilirim.” sporMesleğim nasıl devam ederse etsin bana güvenmeyeceğini söyledi.”

“GÜZEL BİR LEZZETLE BİTMİŞTİR

“Elde ettiğimiz tüm başarılara paralel olarak daha uzun süreceğini ve damakta daha uygun bir tatla sonuçlanacağını umduğum bir yolculuk büyük bir acıyla sona erdi.”

“AZ KAÇ GENÇ OLMAK KUSUR DEĞİLDİR”

“Genç ya da daha az genç olmak bir erdem ya da ahlaksızlık değil, performans ya da yetenekle ilgili olmayan süreksiz bir özelliktir.”

“MODRIC, MESSI, PEPE’YE BAKIYORUM”

“Modric’e, Messi’ye, Pepe’ye hayranlık ve gıptayla bakıyorum… Futbolun özü, geleneği, maliyetleri, meritokrasi ve adalet…”

“FUTBOL HER ZAMAN ADİL DEĞİLDİR”

“Maalesef benim için o kadar fazla olmayacak çünkü futbol her zaman adil değildir ve futbol asla sadece futbol değildir.”

“SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM”

“Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Aynı zamanda başım dikildi ve tüm destekleriniz için çok minnettarım. Ülkeme sahip çıkmış ayrıcalıklı bir insan duygusuyla ülkeme evimden destek vermeye devam edeceğim. 180 kez ülkemi gururla temsil ettim.Bana inanan herkese teşekkür ederim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu