Ekonomi

Gezinomi ve Fly Cyprus Havayolları Arasında Yeni Anlaşma

Dünyanın birçok noktasına otel ve otelcilik hizmeti veren Gezinomi, KKTC’nin ilk yerli sermayeli özel havayolu şirketi Fly Cyprus Airlines ile online satış kanalı flykhy.com’un yönetimi için anlaşma imzaladı. .

26.07.2023 tarihinde Concorde Tower Convention & SPA’da düzenlenen Gezinomi ve Fly Cyprus Havayolları lansmanında; Gezinomi Genel Müdürü Deniz Selen Kılıçözgürler ile Fly Cyprus Airways şirket ortakları Rauf Denktaş ve Nusret Polat hazır bulundu. İmza töreninde Gezinomi Genel Müdürü Deniz Selen Kılıçözgürler yaptığı açıklamada; Kuzey Kıbrıs’ta iş birliği ve yatırım fırsatları için çalışmaya devam ettiklerini ve departmana katkı sağlayacak her türlü iş birliğinde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

Haftanın her günü 156 ekonomi ve 12 business class koltuk ile Türkiye’ye tarifeli uçuş gerçekleştiren Fly Cyprus Hava Yolları, Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan İstanbul, Ankara, İzmir, Ordu – Giresun, Bodrum ve Trabzon’a direkt ve karşılıklı seferler gerçekleştiriyor. Bu anlaşma ile Fly Cyprus Airline’ın internet sitesinden yapılan satışlar 31.12.2025 tarihine kadar Gezinomi üzerinden gerçekleştirilecek olup, bu tarihe kadar bilet almak isteyen misafirler biletlerini Gezinomi internet sitesi, Gezinomi acenteleri ve Fly üzerinden satın alabileceklerdir. Kıbrıs Havayolları web sitesi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu