Haber

Emine Erdoğan, “Sıfır Atık Projesi” kapsamında kendisine hediye gönderen çocuğu tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi kapsamında dondurma çubuklarından resim çerçevesi yapıp kendisine gönderen çocuğu sosyal medya hesabından tebrik etti.

Emine Erdoğan, “Atahan” adlı çocuğun dondurma çubuklarından yapıp kendi fotoğrafını koyduğu çerçeve ve Sıfır Atık Projesi ile ilgili yazdıklarını Twitter’dan paylaşarak, şunları söyledi:

“Güzel bebeğim Atahan, dondurma çubuklarından yaptığın hediye beni çok mutlu etti. Sizler gibi Sıfır Atık hareketine duyarlı çocuklarımız yeşil ve mavi yarınlarını inşa edecekler. Örnek olduğunuz için sizi yürekten kutluyoruz. dostlarını, deden Tayyip’i de gözlerinden öpüyorum.”

Atahan adlı bir çocuğun yazdığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın paylaştığı notta şu ifadeler yer alıyor:

“Başlattığınız Sıfır Atık Projesi’ni ailece destekliyoruz. Atıklarımızı evde ayrıştırıyoruz. Yazın yediğim dondurma çubuklarını topladım. Annemle çerçeve yaptık. Hediye etmek istedim. Bu çerçeve size hediye.Umarım beğenirsiniz.Sizin ve Tayyip Tayyip dedenizin ellerinden öperim.”

guney-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu