Haber

Çelebi Platinum Rize Havalimanı’nda Kişisel Seyahat Deneyimi Sunuyor

Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi Çelebi Havacılık, özel Çelebi Platinum hizmetini Rize Havalimanı’nda başlattı. Budapeşte, Macaristan ve Türkiye’de 20 havalimanında sunulan Çelebi Platinum, birinci sınıf hizmet ve konfor sunarak yolculara daha keyifli bir seyahat deneyimi sunmayı hedefliyor.

65 yıllık tecrübesiyle 3 kıta, 5 ülke ve 40’ı aşkın istasyonda hizmetlerini sürdüren Çelebi Havacılık, müşterilerinin global hizmet ihtiyaçlarını daha fazla noktada karşılamak amacıyla operasyonlarını genişletmeye devam ediyor. Şirket, 15 yıl önce başladığı Çelebi Platinum ile bugün Türkiye’de hizmet verdiği tüm istasyonlarda ve Budapeşte Havalimanı’nda yolcuların kendilerini daha rahat ve ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayan bir dizi premium hizmet sunuyor. Temel hizmetleri karşılama ve uğurlama, apron, transit yolcu ve VIP transferi, bagaj taşıma, araç temini ve öncelikli check-in işlemlerini kapsayan Çelebi Platinum, misafirlerinin hem havada hem de yerde ihtiyaçlarını karşılayarak sorunsuz bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. ve konforlu bir seyahat deneyimi.

Kişiye özel ayrıcalıklar sunan Çelebi Platinum hizmeti, yolcuların yolculuklarını benzersiz kılmak için özel eğitim almış çalışanlar tarafından sunuluyor. Porter (bagaj taşıma) hizmeti, havalimanı tesislerinin her noktasında destek ve yardım sağlama becerisiyle Çelebi Havacılık’ın yer hizmetleri konusundaki uzmanlığını öne çıkarıyor. Helikopter ve özel jet kiralamadan otel ve restoran rezervasyonlarına, 7/24 müşteri desteğinden lounge hizmetlerine kadar yolcuların ihtiyaçlarını anında karşılayan Çelebi Platinum çözümleri, Çelebi Havacılık’ın her alanda ayrıcalık sunma kararlılığını yansıtıyor.

Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü Osman Yılmaz , “Rize Havalimanı’nda Çelebi Platinum hizmetini sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Amacımız, en üst düzeyde kişiselleştirilmiş hizmet sunarak seyahat deneyimini yeniden tanımlamaktır. “Her misafirimizin sorunsuz ve keyifli bir yolculuğu hak ettiğine inanıyoruz ve Çelebi Platinum hizmetimiz de bunu sağlamak için tasarlandı” dedi.

Temmuz ayında Rize Havalimanı’nda misafirlerin hizmetine sunulmaya başlayan Çelebi Platinum, hizmet verdiği havalimanlarında seyahat standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Seyahat acenteleri ve otel müşterilerinin yanı sıra uçuş sınıfına bakılmaksızın tüm yolcular Çelebi Platinum hizmetinden faydalanabiliyor.

Rize Havalimanı’nda Çelebi Platinum hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular 0 549 833 83 29’u arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

akcakalehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu