Haber

Baran Yakar Osmanlı Ocakları Çankaya İlçe Başkanlığına atandı

Osmanlı Ocakları Karargahı’nda yapılan atamayla Baran Yakar, Osmanlı Ocakları Çankaya İlçe Başkanı olarak atandı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın takdiriyle yapılan atamada, Osmanlı Ocakları Çankaya İlçe Başkanı olarak Baran Yakar atandı. Osmanlı Ocakları Karargahı’nda yapılan atamada Başkan Yakar, görev belgesini Osmanlı Ocakları Ankara İl Başkanı Akın Atay’ın elinden aldı.

Osmanlı Ocakları İl Lideri Akın Atay ise, “Osmanlı Ocakları Genel Liderimiz Kadir Canpolat’ın onayıyla Baran Yakar Çankaya İlçe Başkanı olarak atandı. Bu atamanın Osmanlı Ocakları teşkilatına hayırlı olmasını diliyorum. İnanıyorum ki; Baran Lider, ülkemiz ve teşkilatımız için güzel faaliyetlere imza atacaktır.Osmanlı Ocakları “Medeniyet ve kültürü en güzel şekilde yansıtmak en temel emellerimiz arasındadır. Bu düşüncelerle yeni atanan liderimiz Baran Yakar’a görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Osmanlı Ocakları Çankaya İlçe Başkanı Akın Atay ise yaptığı açıklamada, kendisini bu göreve layık gören Osmanlı Ocakları Başkanı Kadir Canpolat’a teşekkür ederek, “Allah’ın izniyle en kısa sürede teşkilat çalışmalarına başlayacağız, el ele verelim” dedi. Bu davaya kendini adayan meslektaşlarımızla el ele, bu kutlu dava için Türk milleti adına yapılması gereken ne varsa sorumluluğu üstleneceğiz, Türk milletinin kültürel değerlerini gençlerimize aktaracağız, mücadele edeceğiz. Milli bilinci geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu görevi bizlere devreden Genel Başkanımız Kadir Canpolat’a ve tüm Osmanlı Ocakları ailesine Allah’tan utandırmayalım. “Kutsal davanın neferi olmaktan gurur duyuyorum.” dedi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu