Haber

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Patnos’ta İncelemelerde Bulundu

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Patnos ilçesinde incelemelerde bulundu. Din, devam eden ve planlı gençlik ve sporfaaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Patnos ilçesini ziyaret ederek Gençlik ve Spor tesislerinde incelemelerde bulundu. Din, ilçeye getirilecek yatırımlar, mevcut tesislerin ihtiyaçları, Patnos ilçesinde devam eden gençlik ve spor faaliyetleri ve hayata geçirilecek yeni projeler hakkında İlçe Müdürü Fatih Alpaslan’dan bilgi aldı. Din ayrıca devam eden eğitim ve kursları da gezerek gençlerle sohbet etti. Gençlerin istek ve önerilerini dinleyen Din, başarılar diledi.

Din, ziyareti sırasında yaptığı açıklamada, Patnos ilçesinin gençlik ve spor alanında değerli bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Din, “Patnos ilçemizde gençlerimizin spor yapabileceği modern tesislerimiz var. Bu tesislerin daha da geliştirilmesi ve yeni yatırımlar yapılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizde gençlik ve spor faaliyetlerine katılan tüm gençlerimizi destekliyoruz. . Hem bedensel hem de ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak istiyoruz. Gençlerimizin spora olan ilgisini artırmak istiyoruz.” “Onların sağlıklarını artırmak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz.” söz konusu.

Din, Patnos ilçesindeki ziyaretini tamamladıktan sonra Ağrı’ya döndü. – AĞRI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu